SR752C224MAT
AVX CorporationAVX Corporation
SR752C224MAT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SR752C224MAT
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.22UF 200V X7R RADIAL
Ngā Rauemi: SR752C224MAT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SR752C224MAT
Tau Wae SR752C224MAT Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 0.22UF 200V X7R RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30911 pcs Pepa Raraunga SR752C224MAT.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm) Raupapa SkyCap® SR
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara Formed Leads
Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.480" (12.20mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R Radial Te kaha 0.22µF