SR387C503MAT
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SR387C503MAT
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.05UF 500V X7R RADIAL
Ngā Rauemi: SR387C503MAT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SR387C503MAT
Tau Wae SR387C503MAT Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 0.05UF 500V X7R RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83246 pcs Pepa Raraunga SR387C503MAT.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm) Raupapa SkyCap® SR
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara Formed Leads
Te Whakahaere Arataki 0.375" (9.52mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.425" (10.80mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.05µF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R Radial Te kaha 0.05µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SR385E225MAR
SR385E225MAR
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP CER 2.2UF 50V Z5U RADIAL