SR337C104MAT
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SR337C104MAT
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.1UF 500V X7R RADIAL
Ngā Rauemi: SR337C104MAT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SR337C104MAT
Tau Wae SR337C104MAT Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 0.1UF 500V X7R RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66929 pcs Pepa Raraunga SR337C104MAT.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.390" L x 0.150" W (9.91mm x 3.81mm) Raupapa SkyCap® SR
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara Formed Leads - Kinked
Te Whakahaere Arataki 0.250" (6.35mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.400" (10.16mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R Radial Te kaha 0.1µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SR337
SR337
Kaihanga: Tripp Lite
Whakaahuatanga: PANEL FAN RACK 3U 230V DUAL.
I roto i te taonga: 3975 pcs
Tikiake: SR337.pdf
RFQ
SR333
SR333
Kaihanga: Tripp Lite
Whakaahuatanga: KIT BAYING FOR 25/42/47U RACKS
I roto i te taonga: 4690 pcs
Tikiake: SR333.pdf
RFQ
SR32L500FE66
SR32L500FE66
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 0.0025 OHM 1% 3W RADIAL
Tikiake: SR32L500FE66.pdf
SR336
SR336
Whakaahuatanga: PANEL FAN ROOF 120V QUAD
Tikiake: SR336.pdf
SR344
SR344
Whakaahuatanga: CABLE MANAGER VERT 6'
Tikiake: SR344.pdf
SR341
SR341
Whakaahuatanga: CABLE MANAGER 2U 19 INCH
Tikiake: SR341.pdf
SR331
SR331
Whakaahuatanga: KIT BOLTDOWN FOR 25/42/47U RACKS
Tikiake: SR331.pdf
SR340
SR340
Whakaahuatanga: CABLE MANAGER 1U 19 INCH
Tikiake: SR340.pdf
SR332
SR332
Whakaahuatanga: PLATE STABILIZER FOR 25/42/47U
Tikiake: SR332.pdf
SR338
SR338
Whakaahuatanga: PANEL 6-FANS ROOF 230V
Tikiake: SR338.pdf
SR343
SR343
Whakaahuatanga: CABLE MANAGER VERT 6' COVERED
Tikiake: SR343.pdf
SR342
SR342
Whakaahuatanga: CABLE MANAGER HORIZ 1U 19 INCH
Tikiake: SR342.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel