SR211C222MAT
AVX CorporationAVX Corporation
SR211C222MAT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SR211C222MAT
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 2200PF 100V X7R RADIAL
Ngā Rauemi: SR211C222MAT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SR211C222MAT
Tau Wae SR211C222MAT Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 2200PF 100V X7R RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 476558 pcs Pepa Raraunga SR211C222MAT.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Raupapa SkyCap® SR
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara Formed Leads - Kinked
Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.300" (7.62mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2200pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial Te kaha 2200pF