SR205E334MAT
AVX CorporationAVX Corporation
SR205E334MAT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SR205E334MAT
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.33UF 50V Z5U RADIAL
Ngā Rauemi: SR205E334MAT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SR205E334MAT
Tau Wae SR205E334MAT Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 0.33UF 50V Z5U RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4840 pcs Pepa Raraunga SR205E334MAT.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema Z5U
Rahi / Rahi 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Raupapa SkyCap® SR
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi 10°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.100" (2.54mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.200" (5.08mm)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U Radial
Te kaha 0.33µF Nga tono General Purpose