SR205C473MAT
AVX CorporationAVX Corporation
SR205C473MAT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SR205C473MAT
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.047UF 50V X7R RADIAL
Ngā Rauemi: SR205C473MAT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SR205C473MAT
Tau Wae SR205C473MAT Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 0.047UF 50V X7R RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 422681 pcs Pepa Raraunga SR205C473MAT.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Raupapa SkyCap® SR
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara Straight
Te Whakahaere Arataki 0.100" (2.54mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.200" (5.08mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.047µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial Te kaha 0.047µF