SR201C104MAT
AVX CorporationAVX Corporation
SR201C104MAT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SR201C104MAT
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.1UF 100V X7R RADIAL
Ngā Rauemi: SR201C104MAT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SR201C104MAT
Tau Wae SR201C104MAT Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 0.1UF 100V X7R RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5380 pcs Pepa Raraunga SR201C104MAT.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Raupapa SkyCap® SR
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.100" (2.54mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.200" (5.08mm)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial
Te kaha 0.1µF Nga tono General Purpose