SR155C222MAT
AVX CorporationAVX Corporation
SR155C222MAT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SR155C222MAT
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 2200PF 50V X7R RADIAL
Ngā Rauemi: SR155C222MAT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SR155C222MAT
Tau Wae SR155C222MAT Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 2200PF 50V X7R RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4669 pcs Pepa Raraunga SR155C222MAT.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Raupapa SkyCap® SR
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.100" (2.54mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.150" (3.81mm)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 2200pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial
Te kaha 2200pF Nga tono General Purpose