SR075A331KAATR2
AVX CorporationAVX Corporation
SR075A331KAATR2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SR075A331KAATR2
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 50V NP0 RADIAL
Ngā Rauemi: SR075A331KAATR2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SR075A331KAATR2
Tau Wae SR075A331KAATR2 Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 50V NP0 RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5257 pcs Pepa Raraunga SR075A331KAATR2.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Raupapa SkyCap® SR
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Formed Leads - Kinked Te Whakahaere Arataki 0.100" (2.54mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.54mm)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Te kaha 330pF Nga tono General Purpose