SQCB5C104MATME
AVX CorporationAVX Corporation
SQCB5C104MATME Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SQCB5C104MATME
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.1UF 50V 1111
Ngā Rauemi: SQCB5C104MATME.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SQCB5C104MATME
Tau Wae SQCB5C104MATME Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 0.1UF 50V 1111 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 81245 pcs Pepa Raraunga SQCB5C104MATME.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.102" (2.59mm) Te Tae Tema C
Rahi / Rahi 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Raupapa SQ
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1111 (2828 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Q, Low Loss
Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor C 1111 (2828 Metric) Te kaha 0.1µF