SA201C333MAC
AVX CorporationAVX Corporation
SA201C333MAC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SA201C333MAC
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.033UF 100V X7R AXIAL
Ngā Rauemi: SA201C333MAC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SA201C333MAC
Tau Wae SA201C333MAC Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 0.033UF 100V X7R AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6037 pcs Pepa Raraunga SA201C333MAC.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.100" Dia x 0.260" L (2.54mm x 6.60mm) Raupapa SpinGuard® SA
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 0.033µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R Axial
Te kaha 0.033µF Nga tono General Purpose