SA101C222MAC
AVX CorporationAVX Corporation
SA101C222MAC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SA101C222MAC
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 2200PF 100V X7R AXIAL
Ngā Rauemi: SA101C222MAC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SA101C222MAC
Tau Wae SA101C222MAC Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 2200PF 100V X7R AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 677266 pcs Pepa Raraunga SA101C222MAC.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm) Raupapa SpinGuard® SA
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2200pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R Axial Te kaha 2200pF