QM034D106MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
QM034D106MAT2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QM034D106MAT2A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 10UF 4V X5R 0603
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QM034D106MAT2A
Tau Wae QM034D106MAT2A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 10UF 4V X5R 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4688 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 4V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.90mm) Te Tae Tema X5R
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Raupapa QM
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 10µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric)
Te kaha 10µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
QM0105
QM0105
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: SWITCH PB MOM 6A SQUARE GREEN