NOJS685M006RWJ
AVX CorporationAVX Corporation
NOJS685M006RWJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NOJS685M006RWJ
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP NIOB OXI 6.8UF 20% 6.3V 1206
Ngā Rauemi: NOJS685M006RWJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
27500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NOJS685M006RWJ
Tau Wae NOJS685M006RWJ Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP NIOB OXI 6.8UF 20% 6.3V 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 466693 pcs Pepa Raraunga NOJS685M006RWJ.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 (3216 Metric) Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa OxiCap® NOJ Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 478-5846-2
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Rae Rahi Tae S Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Ngā āhuatanga -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2.7 Ohms Tuhinga Whakamutunga 8%
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF Niobium Oxide Capacitor 6.3V 1206 (3216 Metric) 2.7 Ohms I teie nei - Te rerenga 1µA
Te kaha 6.8µF