NOJC476M010SWJ
AVX CorporationAVX Corporation
NOJC476M010SWJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NOJC476M010SWJ
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP NIOB OXIDE 47UF 20% 10V 2312
Ngā Rauemi: NOJC476M010SWJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NOJC476M010SWJ
Tau Wae NOJC476M010SWJ Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP NIOB OXIDE 47UF 20% 10V 2312 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 240641 pcs Pepa Raraunga NOJC476M010SWJ.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 2312 (6032 Metric) Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Raupapa OxiCap® NOJ Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2312 (6032 Metric) Ētahi Ingoa 478-7517-2
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Rae Rahi Tae C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm) Ngā āhuatanga -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 400 mOhms Tuhinga Whakamutunga 6%
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF Niobium Oxide Capacitor 10V 2312 (6032 Metric) 400 mOhms I teie nei - Te rerenga 9.4µA
Te kaha 47µF