NF15AA0809M--
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NF15AA0809M--
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua ICL 8 OHM 20% 4.2A 15MM
Ngā Rauemi: NF15AA0809M--.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NF15AA0809M--
Tau Wae NF15AA0809M-- Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga ICL 8 OHM 20% 4.2A 15MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4920 pcs Pepa Raraunga NF15AA0809M--.pdf
Te manawanui ±20% Raupapa NF15
R @ Ngāianei 240 mOhms R @ 25 ° C 8 Ohms
Packaging Bulk Ētahi Ingoa NF15AA0809M-
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.300" (7.62mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Taimana 0.59" (15mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Inrush Current Limiter 8 Ohms ±20% 4.2A 0.59" (15mm) I teie nei - Te Tae Maehe Max 4.2A