MR045C221KAATR2
AVX CorporationAVX Corporation
MR045C221KAATR2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MR045C221KAATR2
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 220PF 50V X7R RADIAL
Ngā Rauemi: MR045C221KAATR2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MR045C221KAATR2
Tau Wae MR045C221KAATR2 Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 220PF 50V X7R RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 131213 pcs Pepa Raraunga MR045C221KAATR2.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.28mm) Raupapa Ceralam® MR
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te Kāhua Ara Straight
Te Whakahaere Arataki 0.100" (2.54mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.200" (5.08mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 220pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial Te kaha 220pF