MGUG040150L2DP
AVX CorporationAVX Corporation
MGUG040150L2DP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MGUG040150L2DP
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua VARISTOR 20V 15A 0405
Ngā Rauemi: MGUG040150L2DP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MGUG040150L2DP
Tau Wae MGUG040150L2DP Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga VARISTOR 20V 15A 0405 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 275304 pcs Pepa Raraunga MGUG040150L2DP.pdf
Varistor Voltage (Min) 20V Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0405 (1012 Metric)
Ētahi Ingoa 478-5586-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Surface Mount, MLCV
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 15V
Maximum AC Volts 11V Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 0.02J
Whakaahuatanga Taipitopito 15A Varistor 2 Circuit Surface Mount, MLCV 0405 (1012 Metric) I teie nei - Te tere 15A
Capacitance @ Frequency 50pF @ 1MHz