LT103D106MAT2H
AVX CorporationAVX Corporation
LT103D106MAT2H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LT103D106MAT2H
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 10UF 25V X5R 1210
Ngā Rauemi: LT103D106MAT2H.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LT103D106MAT2H
Tau Wae LT103D106MAT2H Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 10UF 25V X5R 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5612 pcs Pepa Raraunga LT103D106MAT2H.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.040" (1.02mm) Te Tae Tema X5R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa LT
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low Profile Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric) Te kaha 10µF