LT063D475MAT2X
AVX CorporationAVX Corporation
LT063D475MAT2X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LT063D475MAT2X
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 4.7UF 25V X5R 1206
Ngā Rauemi: 1.LT063D475MAT2X.pdf2.LT063D475MAT2X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LT063D475MAT2X
Tau Wae LT063D475MAT2X Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 4.7UF 25V X5R 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 252168 pcs Pepa Raraunga 1.LT063D475MAT2X.pdf2.LT063D475MAT2X.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.040" (1.02mm) Te Tae Tema X5R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa LT
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 478-5079-2
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 40 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low Profile Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric) Te kaha 4.7µF