LP1206A0700ASTR
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LP1206A0700ASTR
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua HIGH PERFORMANCE 700 MHZ LOW PAS
Ngā Rauemi: 1.LP1206A0700ASTR.pdf2.LP1206A0700ASTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LP1206A0700ASTR
Tau Wae LP1206A0700ASTR Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga HIGH PERFORMANCE 700 MHZ LOW PAS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 33319 pcs Pepa Raraunga 1.LP1206A0700ASTR.pdf2.LP1206A0700ASTR.pdf
Rahi / Rahi 0.121" L x 0.063" W (3.08mm x 1.60mm) Raupapa LP1206
Tuhinga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Hainatanga Whakataunga 0.8dB
Teitei (Max) 0.038" (0.97mm) Rautanga 700MHz