LMXS1212M330HTAS
AVX CorporationAVX Corporation
LMXS1212M330HTAS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LMXS1212M330HTAS
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 33UH 2.7A 97 MOHM SMD
Ngā Rauemi: LMXS1212M330HTAS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LMXS1212M330HTAS
Tau Wae LMXS1212M330HTAS Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 33UH 2.7A 97 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 92876 pcs Pepa Raraunga LMXS1212M330HTAS.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa LMXS
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 478-7121-2 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 33µH Teitei - Tae (Max) 0.177" (4.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 33µH Shielded Wirewound Inductor 2.7A 97 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 97 mOhm Max Whakatauranga onamata 2.7A