KNF21100C65DA3TS
AVX CorporationAVX Corporation
KNF21100C65DA3TS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KNF21100C65DA3TS
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua FILTER LC 65PF 100MHZ SMD
Ngā Rauemi: KNF21100C65DA3TS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KNF21100C65DA3TS
Tau Wae KNF21100C65DA3TS Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga FILTER LC 65PF 100MHZ SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5490 pcs Pepa Raraunga KNF21100C65DA3TS.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Ngā uara C = 65pF
Momo Low Pass Hangarau LC
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa KNF, Kyocera
Resist - Channel (Ohms) - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad Ētahi Ingoa 1253-1077-2
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei 0.037" (0.95mm) Whakarite Tae -
Tiaki ESD No Whakaahuatanga Taipitopito LC EMI Filter Low Pass C = 65pF 150mA 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad
I teie nei 150mA Poutama / Whakaoho Rawa 100MHz (Cutoff)
Taumahi Whakamatau 20dB @ 450MHz ~ 950MHz Nga tono Data Lines for Mobile Devices
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KNF32100-W3
KNF32100-W3
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: FILTER LC 65PF 100MHZ SMD
I roto i te taonga: 5789 pcs
Tikiake: KNF32100-W3.pdf
RFQ
KNF-50
KNF-50
Kaihanga: Essentra Components
Whakaahuatanga: KWIK NUT 0.460" NYLON M5