HR01331J
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HR01331J
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua RESISTOR 330 OHM 1/16W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: HR01331J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HR01331J
Tau Wae HR01331J Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga RESISTOR 330 OHM 1/16W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5619 pcs Pepa Raraunga HR01331J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±250ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.036" Square x 0.075" L (0.91mm x 1.91mm)
Raupapa HR, Kyocera Tuhinga 330 Ohms
Mana (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 330 Ohms ±5% 0.063W, 1/16W Through Hole Resistor Axial Thick Film Te hanganga Thick Film