FFV36C0136K--
AVX CorporationAVX Corporation
FFV36C0136K-- Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FFV36C0136K--
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP FILM 13UF 10% 900VDC RAD 4LD
Ngā Rauemi: FFV36C0136K--.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFV36C0136K--
Tau Wae FFV36C0136K-- Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP FILM 13UF 10% 900VDC RAD 4LD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8214 pcs Pepa Raraunga FFV36C0136K--.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 900V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 150V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.575" L x 1.417" W (40.00mm x 36.00mm) Raupapa FFV3
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial - 4 Leads Ētahi Ingoa 478-2619
FFV36C0136K
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.984" (25.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.575" (40.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 13µF Film Capacitor 150V 900V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads
Te kaha 13µF Nga tono General Purpose