F971V155MBAHT3
AVX CorporationAVX Corporation
F971V155MBAHT3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F971V155MBAHT3
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 1.5UF 20% 35V 1411
Ngā Rauemi: 1.F971V155MBAHT3.pdf2.F971V155MBAHT3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F971V155MBAHT3
Tau Wae F971V155MBAHT3 Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 1.5UF 20% 35V 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 205511 pcs Pepa Raraunga 1.F971V155MBAHT3.pdf2.F971V155MBAHT3.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa F97-HT3 Ratonga AEC-Q200
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1411 (3528 Metric)
Ētahi Ingoa 478-12107-2 Tae Mahi -55°C ~ 135°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Rae Rahi Tae B
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm)
Ngā āhuatanga High Reliability Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 4 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µF Molded Tantalum Capacitors 35V 1411 (3528 Metric) 4 Ohm
Te kaha 1.5µF