F971V105MBAHT3
AVX CorporationAVX Corporation
F971V105MBAHT3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F971V105MBAHT3
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 1UF 20% 35V 1411
Ngā Rauemi: 1.F971V105MBAHT3.pdf2.F971V105MBAHT3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F971V105MBAHT3
Tau Wae F971V105MBAHT3 Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 1UF 20% 35V 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS