F970J476MBAHT3
AVX CorporationAVX Corporation
F970J476MBAHT3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F970J476MBAHT3
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 47UF 20% 6.3V 1411
Ngā Rauemi: 1.F970J476MBAHT3.pdf2.F970J476MBAHT3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F970J476MBAHT3
Tau Wae F970J476MBAHT3 Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 47UF 20% 6.3V 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS