F970J226MBAHT3
AVX CorporationAVX Corporation
F970J226MBAHT3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F970J226MBAHT3
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 22UF 20% 6.3V 1411
Ngā Rauemi: 1.F970J226MBAHT3.pdf2.F970J226MBAHT3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F970J226MBAHT3
Tau Wae F970J226MBAHT3 Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 22UF 20% 6.3V 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 171504 pcs Pepa Raraunga 1.F970J226MBAHT3.pdf2.F970J226MBAHT3.pdf
Raupapa * Packaging Original-Reel®
Ētahi Ingoa 478-12036-6 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Tantalum Capacitors
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F970J226MCC
F970J226MCC
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 22UF 6.3V 20% 2312
I roto i te taonga: 150473 pcs
Tikiake: F970J226MCC.pdf
RFQ
F970J226MBA
F970J226MBA
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 22UF 20% 6.3V SMD