CWR19MB106KBHC
AVX CorporationAVX Corporation
CWR19MB106KBHC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CWR19MB106KBHC
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 10UF 10% 35V 2915
Ngā Rauemi: CWR19MB106KBHC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CWR19MB106KBHC
Tau Wae CWR19MB106KBHC Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 10UF 10% 35V 2915 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6308 pcs Pepa Raraunga CWR19MB106KBHC.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55365/11, CWR19 Packaging Bulk
Paa / Case 2915 (7338 Metric) Ētahi Ingoa 1010-1293
1010-1293-MIL
TAZH106K035CBMB0945
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Rae Rahi Tae H Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.125" (3.18mm) Ngā āhuatanga Military
Raatau Kore B (0.1%) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 900 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2915 (7338 Metric) 900 mOhm Te kaha 10µF