CWR19JC106KBFC
AVX CorporationAVX Corporation
CWR19JC106KBFC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CWR19JC106KBFC
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 10UF 10% 20V 2214
Ngā Rauemi: CWR19JC106KBFC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CWR19JC106KBFC
Tau Wae CWR19JC106KBFC Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 10UF 10% 20V 2214 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4967 pcs Pepa Raraunga CWR19JC106KBFC.pdf
Putanga - Kua tohua 20V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.220" L x 0.135" W (5.59mm x 3.43mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55365/11, CWR19 Packaging Bulk
Paa / Case 2214 (5634 Metric) Ētahi Ingoa 1010-1077
1010-1077-MIL
TAZF106K020CBMB0845
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Rae Rahi Tae F Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.085" (2.16mm) Ngā āhuatanga Military
Raatau Kore B (0.1%) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 3 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2214 (5634 Metric) 3 Ohm Te kaha 10µF