CWR11HC475KB
AVX CorporationAVX Corporation
CWR11HC475KB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CWR11HC475KB
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 4.7UF 10% 15V 1411
Ngā Rauemi: CWR11HC475KB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CWR11HC475KB
Tau Wae CWR11HC475KB Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 4.7UF 10% 15V 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4138 pcs Pepa Raraunga CWR11HC475KB.pdf
Putanga - Kua tohua 15V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55365/8, TBJ Packaging Bulk
Paa / Case 1411 (3528 Metric) Ētahi Ingoa 1010-1066
1010-1066-MIL
TBJB475K015CBMB0800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae B Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm) Ngā āhuatanga Military
Raatau Kore B (0.1%) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 4 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 15V 1411 (3528 Metric) 4 Ohm Te kaha 4.7µF