CKR22CH2R2DP
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CKR22CH2R2DP
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 2.2PF 200V C0H 2-DIP
Ngā Rauemi: CKR22CH2R2DP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CKR22CH2R2DP
Tau Wae CKR22CH2R2DP Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 2.2PF 200V C0H 2-DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3684 pcs Pepa Raraunga CKR22CH2R2DP.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±0.5pF
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0H
Rahi / Rahi 0.260" L x 0.092" W (6.60mm x 2.34mm) Raupapa Military, MIL-PRF-39014, CKR22
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 2-DIP Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki 0.325" (8.25mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.175" (4.45mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore P (0.1%) Whakaahuatanga Taipitopito 2.2pF ±0.5pF 200V Ceramic Capacitor C0H 2-DIP
Te kaha 2.2pF Nga tono General Purpose