CDR12BP751AFUS
AVX CorporationAVX Corporation
CDR12BP751AFUS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDR12BP751AFUS
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 750PF 50V BP 0505
Ngā Rauemi: CDR12BP751AFUS.pdf
RoHs Tūnga Tonohia te taunakitanga tuhinga / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDR12BP751AFUS
Tau Wae CDR12BP751AFUS Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 750PF 50V BP 0505 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Tonohia te taunakitanga tuhinga / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4853 pcs Pepa Raraunga CDR12BP751AFUS.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.057" (1.45mm) Te Tae Tema BP
Rahi / Rahi 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Raupapa Military, MIL-PRF-55681, CDR12
Ratonga - Packaging Tray
Paa / Case 0505 (1313 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore S (0.001%)
Whakaahuatanga Taipitopito 750pF ±1% 50V Ceramic Capacitor BP 0505 (1313 Metric) Te kaha 750pF