CB017C0102JBA
AVX CorporationAVX Corporation
CB017C0102JBA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CB017C0102JBA
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1000PF 5% 25VDC 1206
Ngā Rauemi: CB017C0102JBA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
7800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CB017C0102JBA
Tau Wae CB017C0102JBA Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP FILM 1000PF 5% 25VDC 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 252193 pcs Pepa Raraunga CB017C0102JBA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 25V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 16V
Te manawanui ±5% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa CB
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.045" (1.15mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF Film Capacitor 16V 25V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 1206 (3216 Metric) Te kaha 1000pF