BQ014D0823K
AVX CorporationAVX Corporation
BQ014D0823K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BQ014D0823K
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.082UF 10% 63VDC RAD
Ngā Rauemi: BQ014D0823K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BQ014D0823K
Tau Wae BQ014D0823K Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP FILM 0.082UF 10% 63VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5212 pcs Pepa Raraunga BQ014D0823K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 63V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 40V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.295" L x 0.098" W (7.50mm x 2.50mm) Raupapa BQ
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 478-3424
BQ014D0823K-ND
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.256" (6.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.082µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial Te kaha 0.082µF