BQ014D0182K
AVX CorporationAVX Corporation
BQ014D0182K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BQ014D0182K
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1800PF 10% 63VDC RADIAL
Ngā Rauemi: BQ014D0182K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BQ014D0182K
Tau Wae BQ014D0182K Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP FILM 1800PF 10% 63VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4309 pcs Pepa Raraunga BQ014D0182K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 63V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 40V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.295" L x 0.098" W (7.50mm x 2.50mm) Raupapa BQ
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 100°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.256" (6.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1800pF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 1800pF Nga tono General Purpose