BF024D0474KAM
AVX CorporationAVX Corporation
BF024D0474KAM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BF024D0474KAM
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.47UF 10% 63VDC RADIAL
Ngā Rauemi: BF024D0474KAM.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BF024D0474KAM
Tau Wae BF024D0474KAM Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP FILM 0.47UF 10% 63VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4445 pcs Pepa Raraunga BF024D0474KAM.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 63V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 40V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.295" L x 0.126" W (7.50mm x 3.20mm) Raupapa BF
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 100°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.47µF Nga tono General Purpose