BF014E0823KDA
AVX CorporationAVX Corporation
BF014E0823KDA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BF014E0823KDA
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.082UF 10% 100VDC RAD
Ngā Rauemi: BF014E0823KDA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BF014E0823KDA
Tau Wae BF014E0823KDA Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP FILM 0.082UF 10% 100VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5123 pcs Pepa Raraunga BF014E0823KDA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 63V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.295" L x 0.098" W (7.50mm x 2.50mm) Raupapa BF
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 100°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.256" (6.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.082µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.082µF Nga tono General Purpose