BF014D0123K
AVX CorporationAVX Corporation
BF014D0123K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BF014D0123K
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.012UF 10% 63VDC RAD
Ngā Rauemi: BF014D0123K.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BF014D0123K
Tau Wae BF014D0123K Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP FILM 0.012UF 10% 63VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4113 pcs Pepa Raraunga BF014D0123K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 63V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 40V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.295" L x 0.098" W (7.50mm x 2.50mm) Raupapa BF
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 478-2249
BF014D0123K--
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.256" (6.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.012µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial Te kaha 0.012µF