AQ147M3R9DAJME
AVX CorporationAVX Corporation
AQ147M3R9DAJME Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AQ147M3R9DAJME
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 3.9PF 500V 1111
Ngā Rauemi: AQ147M3R9DAJME.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AQ147M3R9DAJME
Tau Wae AQ147M3R9DAJME Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 3.9PF 500V 1111 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4997 pcs Pepa Raraunga AQ147M3R9DAJME.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±0.5pF
Te matotoru (Max) 0.102" (2.59mm) Te Tae Tema M
Rahi / Rahi 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Raupapa AQ
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1111 (2828 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Q, Low Loss Whakaahuatanga Taipitopito 3.9pF ±0.5pF 500V Ceramic Capacitor M 1111 (2828 Metric)
Te kaha 3.9pF Nga tono RF, Microwave, High Frequency