AQ115A3R9DA1ME
AVX CorporationAVX Corporation
AQ115A3R9DA1ME Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AQ115A3R9DA1ME
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 3.9PF 50V 0505
Ngā Rauemi: AQ115A3R9DA1ME.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AQ115A3R9DA1ME
Tau Wae AQ115A3R9DA1ME Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 3.9PF 50V 0505 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5875 pcs Pepa Raraunga AQ115A3R9DA1ME.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±0.5pF
Te matotoru (Max) 0.057" (1.45mm) Te Tae Tema A
Rahi / Rahi 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Raupapa AQ
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0505 (1313 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 3.9pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor A 0505 (1313 Metric)
Te kaha 3.9pF Nga tono RF, Microwave, High Frequency