6LT101MECCA
AVX CorporationAVX Corporation
6LT101MECCA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 6LT101MECCA
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 100PF 3KV Y5P RADIAL
Ngā Rauemi: 6LT101MECCA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 6LT101MECCA
Tau Wae 6LT101MECCA Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 100PF 3KV Y5P RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4823 pcs Pepa Raraunga 6LT101MECCA.pdf
Putanga - Kua tohua 3000V (3kV) Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema Y5P (B)
Rahi / Rahi 0.236" Dia (6.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.236" (6.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.157" (4.00mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc Te kaha 100pF