6LR152KAHCD
AVX CorporationAVX Corporation
6LR152KAHCD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 6LR152KAHCD
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 1500PF 1KV Y5P RADIAL
Ngā Rauemi: 6LR152KAHCD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 6LR152KAHCD
Tau Wae 6LR152KAHCD Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 1500PF 1KV Y5P RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3997 pcs Pepa Raraunga 6LR152KAHCD.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V (1kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema Y5P (B)
Rahi / Rahi 0.433" Dia (11.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.197" (5.00mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1500pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc Te kaha 1500pF