62O472SWKCE
AVX CorporationAVX Corporation
62O472SWKCE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 62O472SWKCE
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 4700PF 400VAC RADIAL
Ngā Rauemi: 62O472SWKCE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 62O472SWKCE
Tau Wae 62O472SWKCE Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 4700PF 400VAC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5429 pcs Pepa Raraunga 62O472SWKCE.pdf
Putanga - Kua tohua 400VAC Te manawanui -20%, +50%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 0.591" Dia (15.00mm) Raupapa -
Ratonga X1, Y2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 478-4310
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara Formed Leads - Kinked
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF -20%, +50% 400VAC Ceramic Capacitor Radial, Disc
Te kaha 4700pF Nga tono Safety