62O331KCECH
AVX CorporationAVX Corporation
62O331KCECH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 62O331KCECH
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 400VAC RADIAL
Ngā Rauemi: 62O331KCECH.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 62O331KCECH
Tau Wae 62O331KCECH Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 400VAC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4930 pcs Pepa Raraunga 62O331KCECH.pdf
Putanga - Kua tohua 400VAC Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa -
Ratonga X1, Y2 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.157" (4.00mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±10% 400VAC Ceramic Capacitor Radial, Disc Te kaha 330pF