61V472SCMCT
AVX CorporationAVX Corporation
61V472SCMCT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 61V472SCMCT
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 4700PF 400VAC RADIAL
Ngā Rauemi: 61V472SCMCT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 61V472SCMCT
Tau Wae 61V472SCMCT Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 4700PF 400VAC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4683 pcs Pepa Raraunga 61V472SCMCT.pdf
Putanga - Kua tohua 400VAC Te manawanui -20%, +50%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 0.748" Dia (19.00mm) Raupapa -
Ratonga X1, Y1 Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 478-4301
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara Straight
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF -20%, +50% 400VAC Ceramic Capacitor Radial, Disc
Te kaha 4700pF Nga tono Safety