61V331KCDIA
AVX CorporationAVX Corporation
61V331KCDIA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 61V331KCDIA
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 400VAC RADIAL
Ngā Rauemi: 61V331KCDIA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 61V331KCDIA
Tau Wae 61V331KCDIA Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 400VAC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5624 pcs Pepa Raraunga 61V331KCDIA.pdf
Putanga - Kua tohua 400VAC Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 0.276" Dia (7.00mm) Raupapa -
Ratonga X1, Y1 Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.157" (4.00mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±10% 400VAC Ceramic Capacitor Radial, Disc Te kaha 330pF