61V102MCECT
AVX CorporationAVX Corporation
61V102MCECT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 61V102MCECT
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 1000PF 400VAC RADIAL
Ngā Rauemi: 61V102MCECT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 61V102MCECT
Tau Wae 61V102MCECT Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 400VAC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4824 pcs Pepa Raraunga 61V102MCECT.pdf
Putanga - Kua tohua 400VAC Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa -
Ratonga X1, Y1 Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 478-4296
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara Straight
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.157" (4.00mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Radial, Disc
Te kaha 1000pF Nga tono Safety