5WH103ZECAI
AVX CorporationAVX Corporation
5WH103ZECAI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5WH103ZECAI
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 10000PF 50V Y5P RADIAL
Ngā Rauemi: 5WH103ZECAI.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5WH103ZECAI
Tau Wae 5WH103ZECAI Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 10000PF 50V Y5P RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5886 pcs Pepa Raraunga 5WH103ZECAI.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui -20%, +80%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema Y5P (B)
Rahi / Rahi 0.236" Dia (6.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.236" (6.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.157" (4.00mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF -20%, +80% 50V Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc Te kaha 10000pF